RETEA D-Link switch/convertoare

Se arată 1–10 din 58 de rezultate

  • Alte imagini

    Gigabit Interface Converter 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km for all D-Link
    Tip Conexiune: Wired
    Tip Dispozitiv: Accesorii
    Standarde: 1000Base-LX port (IEEE 802.3z standard)
    Alimentare: 3.3 V
    Mod Operare: Duplex LC connector, Full duplex operation
    Acoperire: 9um single-mode fibre, up to 10 km
    Conector: 1 x 1000Base-LX
  • Alte imagini

    Gigabit Interface Converter 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m for all, D-Link
    Tip Conexiune: Wired
    Tip Dispozitiv: Accesorii
    Rata de Transfer: 10/100/1000 Mb/s
    Alimentare: 3.1-3.5V
    Acoperire: max 550
    Conector: 1 x 1000Base-SX
    Dimensiuni: 13.8 x 57.2 x 8.5 mm
  • Injector PoE 1-Port Gigabit, D-LINK "DPE-101GI"

    Injector PoE 1-Port Gigabit, D-LINK
    Cod produs: DPE-101GI
    Producator: D-Link
    Garantie: 24 luni

    Alte imagini

    Injector PoE 1-Port Gigabit, D-LINK
    Tip Conexiune: Wired
    Tip Dispozitiv: PoE (Power over Ethernet)
    Rata de Transfer: 10/100/1000 Mb/s
    Alimentare: Consumption: 19.2 watts max Output: 0.4 A at 48 V
    Acoperire: 100 m
    Port uri: Supports half/full-duplex operation IEEE 802.3 compliant IEEE 802.3u compliant IEEE 802.3ab compliant 10/100/1000BASE-T port
    Dimensiuni: 109.8 x 62.2 x 24.5 mm
    Greutate: 65 g
  • Alte imagini

    Multimode Media Converter 10/100  to 100BaseFX (SC)  D-Link
    Tip Conexiune: Wired
    Tip Dispozitiv: Accesorii
    Rata de Transfer: 10/100 Mb/s
    Alimentare: 7.5V 1.5A
    Port uri: 1x SC, 1x RJ-45
    Indicator LED: Power 100Mbps Speed (for twisted-pair port) Full Duplex/Collision (for twisted-pair and fiber ports) LINK/ACT (for twisted-pair port)
    Aplicatie: Interior
    Dimensiuni: 120 x 88 x 25 mm
    Greutate: 300 g
  • Alte imagini

    PoE (Power Over Ethernet) Switch  fara management 8 port-uri 10/100M. 4 port-uri PoE, D-LINK
    Tip Conexiune: Wired
    Tip Dispozitiv: Switch
    Rata de Transfer: 10/100 Mb/s
    Standarde: IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet (twisted-pair copper) ANSI/IEEE 802.3 NWay auto-negotiation IEEE 802.3x flow control IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet (twisted-pair copper)
    Alimentare: 48V/1.25A power adapter
    Port uri: 8 x RJ-45
    Indicator LED: Per unit: Power/ PoE Max Per port: Activity/ Link and Speed Per port: Power / Status
    Aplicatie: Interior
    Dimensiuni: 172 x 98 x 27.9 mm
  • Alte imagini

    PoE (Power Over Ethernet) Switch  unmanaged  8-port-uri PoE Gigabit, D-Link
    Tip Conexiune: Wired
    Tip Dispozitiv: Switch
    Rata de Transfer: 10/100/1000 Mb/s
    Standarde: IEEE 802.3i 10BASE-T Ethernet IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet IEEE 802.3at Power over Ethernet IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet IEEE 802.3x Flow Con
    Alimentare: 100 to 240 V AC, 50/60 Hz
    Port uri: 8 x RJ-45
    Aplicatie: Interior
    Dimensiuni: 280 x 180 x 44 mm
  • Alte imagini

    PoE (Power Over Ethernet) Switch  unmanaged 16-port-uri PoE 10/100, 2 1000Base-T/SFP Combo Ports, D-Link
    Tip Conexiune: Wired
    Tip Dispozitiv: PoE (Power over Ethernet)
    Rata de Transfer: 10/100 Mb/s
    Standarde: IEEE 802.3x Flow Control, IEEE 802.3az Energy-Efficient Ethernet, ANSI/IEEE 802.3 NWay auto-negotiation, IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet (twisted-pair copper)
    Interfata: 16 x 10/100 Mbps PoE ports, 2 x 10/100/1000BASE-T/SFP combo ports
    Port uri: 16 x 10/100 Mbps PoE ports, 2 x 10/100/1000BASE-T/SFP combo ports
    Indicator LED: Per unit: Power, Per port: Activity / Link and Speed, Per PoE port: Power fail, Power OK
    Dimensiuni: 280 x 210 x 44 mm
    Greutate: 2.15 kg
  • Alte imagini

    PoE (Power Over Ethernet) Switch Smart  10-port-uri PoE Gigabit. D-Link
    Tip Conexiune: Wired
    Tip Dispozitiv: PoE (Power over Ethernet)
    Rata de Transfer: 10/100/1000 Mb/s
    Standarde: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab compliant, IEEE 802.3x Flow Control, IEEE 802.3az EEE compliant, 802.3af, Half/Full-duplex operation at 10/100Mbps, Full-duplex operation at 1000Mbps, Auto-Negotiation fo
    Securitate: D-Link Safeguard, Traffic Segmentation, Broadcast/Multicast/Unknown Unicast Storm Control, DoS Attack Prevention
    Port uri: 8 x 10/100/1000 and 2 x Gigabit SFP
    Dimensiuni: 280mm x 180mm x 44 mm
    Greutate: 1.83 kg
  • Alte imagini

    PoE (Power Over Ethernet) Switch Smart  24-port-uri PoE 10/100 + 2 port-uri gigabit + 2 combo ports, D-Link
    Tip Conexiune: Wired
    Tip Dispozitiv: PoE (Power over Ethernet)
    Rata de Transfer: 10/100/1000 Mb/s
    Interfata: 24 x 10/100BASE-TX ports, 2 x 10/100/1000BASE-T ports, 2 x 1000Base-T/SFP ports
    Securitate: Port Security, Broadcast/Multicast/Unicast Storm Control, D-Link Safeguard Engine, DHCP Server Screening, ARP Spoofing Prevention, Smart Binding
    Port uri: 24 x 10/100BASE-TX ports, 2 x 10/100/1000BASE-T ports, 2 x 1000Base-T/SFP ports
    Indicator LED: Power (Per Device), Console (Per Device), Link/Activity (Per Port)
    Dimensiuni: 440 x 250 x 44 mm
  • Alte imagini

    PoE (Power Over Ethernet) Switch Smart  24-port-uri PoE Gigabit + 4 SFP ports, D-Link
    Tip Conexiune: Wired
    Tip Dispozitiv: PoE (Power over Ethernet)
    Rata de Transfer: 10/100/1000 Mb/s
    Interfata: 24 x 10/100/1000BASE-TX ports, 4 x SFP ports
    Securitate: Port Security, Broadcast/Multicast/Unicast Storm Control, Static MAC, D-Link Safeguard Engine, DHCP Server Screening, ARP Spoofing Prevention, Traffic Segmentation
    Port uri: 24 x 10/100/1000BASE-TX ports, 4 x SFP ports
    Indicator LED: Power, Fan (per device), Link/Activity/Speed/PoE (per 10/100/1000Base-T port), Link/Activity/Speed (per SFP port)
    Dimensiuni: 441 x 209.9 x 44 mm