Switchuri

Se arată 1–16 din 151 de rezultate

  • Alte imagini

    100-240V Redundant Power Supply, 100-240V 50/60Hz 3A AC input,9.5VDC 9.5A output, TP-LINK 100-240V Redundant Power Supply, 100-240V 50/60Hz 3A AC input,9.5VDC 9.5A output, TP-LINK
    Tip Dispozitiv: Accesorii
    Aplicatie: Interior
    Altele: 100-240V 50/60Hz 3A AC input, 9.5VDC 9.5A output
  • Alte imagini

    CABLU CONVERTOR  N-type  la  RP-SMA T/T. 3m, TP-LINK
    Tip Conexiune: Wired
    Tip Dispozitiv: Accesorii
    Frecventa: DC ~ 3GHz
    Aplicatie: Interior/Exterior
    Lungime: 3m
    Impedanta: 50Ω nominal
    Conector: N-type (tata), RP-SMA (mama)
  • Alte imagini

    Carcasa 14-sloturi media convertor fara management, rack 19-inch, TP-LINK Carcasa 14-sloturi media convertor fara management, rack 19-inch, TP-LINK Carcasa 14-sloturi media convertor fara management, rack 19-inch, TP-LINK
    Tip Conexiune: Wired
    Tip Dispozitiv: Accesorii
    Alimentare: Input: 100-240V~50/60Hz 3.0A(Max); Output:+9.5VDC, 9.5A(Max); Vripple: ≤50mv; Noise: ≤100mv
    Aplicatie: Interior
    Dimensiuni: 482 x 358 x 86 mm (19" 2U)
  • Alte imagini

    Convertor RJ45 10/100M la fibra SC multi-mode 100M, TP-LINK Convertor RJ45 10/100M la fibra SC multi-mode 100M, TP-LINK
    Tip Conexiune: Wired
    Tip Dispozitiv: Accesorii
    Rata de Transfer: 10/100 Mb/s
    Standarde: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
    Acoperire: 2 Km
    Functii Avansate: Mod transfer Half/Full-Duplex pentru port-ul FX, Controlul fluxului Full Duplex (IEEE 802.3x), Controlul fluxului Half Duplex (Backpressure), Transmisie prin fibră optică de până la 2 km, Link Fau
    Port uri: 1 port SC 100M, 1 port RJ45 100M (Auto MDI/MDIX)
    Indicator LED: PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
    Aplicatie: Interior/Exterior
    Dimensiuni: 94.5 x 73.0 x 27.0 mm
  • Alte imagini

    Convertor RJ45 10/100M la fibra SC single-mode 100M, TP-LINK
    Tip Conexiune: Wired
    Tip Dispozitiv: Accesorii
    Rata de Transfer: 10/100 Mb/s
    Standarde: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
    Functii Avansate: Adoptă tehnologia WDM, Mod transfer Half/Full-Duplex pentru port-ul FX, Controlul Fluxului Full Duplex (IEEE 802.3x), Controlul Fluxului Half Duplex (Backpressure), Link Fault Passthrough şi Far End
    Port uri: 1 port SC 100M, 1 port RJ45 100M (Auto MDI/MDIX)
    Indicator LED: PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
    Aplicatie: Interior/Exterior
    Altele: 94.5 x 73.0 x 27.0 mm
  • Alte imagini

    Convertor RJ45 10/100M la fibra SC single-mode 100M, Tx:1310nm, Rx:1550nm, TP-LINK
    Tip Conexiune: Wired
    Tip Dispozitiv: Accesorii
    Rata de Transfer: 10/100 Mb/s
    Standarde: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
    Acoperire: 20 Km
    Functii Avansate: Adoptă tehnologia WDM, Mod transfer Half/Full-Duplex pentru port-ul FX, Controlul Fluxului Full Duplex (IEEE 802.3x), Controlul Fluxului Half Duplex (Backpressure), Link Fault Passthrough şi Far End
    Port uri: 1 100M SC port, 1 100M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
    Indicator LED: PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
    Aplicatie: Interior/Exterior
    Frecventa: TX: 1310nm / RX: 1550nm
    Dimensiuni: 94.5 x 73.0 x 27.0 mm
  • Alte imagini

    Convertor RJ45 10/100M la fibra SC single-mode 100M, Tx:1550nm, Rx:1310nm, TP-LINK
    Tip Conexiune: Wired
    Tip Dispozitiv: Accesorii
    Rata de Transfer: 10/100 Mb/s
    Standarde: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
    Acoperire: 20 Km
    Functii Avansate: Adoptă tehnologia WDM, Mod transfer Half/Full-Duplex pentru port-ul FX, Controlul Fluxului Full Duplex (IEEE 802.3x), Controlul Fluxului Half Duplex (Backpressure), Link Fault Passthrough şi Far End
    Port uri: 1 port SC 100M, 1 port RJ45 100M (Auto MDI/MDIX)
    Indicator LED: PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
    Aplicatie: Interior/Exterior
    Frecventa: TX: 1550nm / RX: 1310nm
    Dimensiuni: 94.5 x 73.0 x 27.0 mm
  • Alte imagini

    Convertor RJ45 1000M la fibra SC multi-mode 1000M, TP-LINK
    Tip Conexiune: Wired
    Tip Dispozitiv: Accesorii
    Rata de Transfer: 10/100/1000 Mb/s
    Standarde: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
    Acoperire: 550m
    Functii Avansate: Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x) Extends fiber distance up to 0.5km using 50/125um fiber Extends fiber distance up to 0.22km using 2.5/125um fiber
    Port uri: 1 1000M SC port, 1 1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
    Indicator LED: PWR, LINK, RX
    Aplicatie: Interior/Exterior
    Dimensiuni: 94.5 x 73.0 x 27.0 mm
  • Alte imagini

    Convertor RJ45 1000M la fibra SC single-mode 1000M, TP-LINK
    Tip Conexiune: Wired
    Tip Dispozitiv: Accesorii
    Rata de Transfer: 10/100/1000 Mb/s
    Standarde: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
    Acoperire: 15 Km
    Functii Avansate: Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x) Extends fiber distance up to 15km
    Port uri: 1 1000M SC port, 1 1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
    Indicator LED: PWR, LINK, RX
    Aplicatie: Interior/Exterior
    Dimensiuni: 94.5 x 73.0 x 27.0 mm
  • Alte imagini

    Convertor RJ45 1000M la slot SFP 1000M cu suport module MiniGBIC, TP-LINK
    Tip Conexiune: Wired
    Tip Dispozitiv: Accesorii
    Rata de Transfer: 10/100/1000 Mb/s
    Standarde: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
    Functii Avansate: Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x), Extends fiber distance up to 0.5km using 50/125um fiber
    Port uri: 1 Gigabit SFP port, 1 1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
    Indicator LED: PWR, LINK, RX
    Aplicatie: Interior/Exterior
    Dimensiuni: 94.5 x 73.0 x 27.0 mm
  • D-Link DGS-1510-28

    D-Link DGS-1510-28
    Cod produs: DGS-1510-28
    Producator: D-Link
    Garantie: 999 luni

    Alte imagini

  • D-Link DGS-1510-28X

    D-Link DGS-1510-28X
    Cod produs: DGS-1510-28X
    Producator: D-Link
    Garantie: 24 luni

    Alte imagini

  • Alte imagini

    Gigabit Interface Converter 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km for all D-Link
    Tip Conexiune: Wired
    Tip Dispozitiv: Accesorii
    Standarde: 1000Base-LX port (IEEE 802.3z standard)
    Alimentare: 3.3 V
    Mod Operare: Duplex LC connector, Full duplex operation
    Acoperire: 9um single-mode fibre, up to 10 km
    Conector: 1 x 1000Base-LX
  • Alte imagini

    Gigabit Interface Converter 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m for all, D-Link
    Tip Conexiune: Wired
    Tip Dispozitiv: Accesorii
    Rata de Transfer: 10/100/1000 Mb/s
    Alimentare: 3.1-3.5V
    Acoperire: max 550
    Conector: 1 x 1000Base-SX
    Dimensiuni: 13.8 x 57.2 x 8.5 mm
  • Injector PoE 1-Port Gigabit, D-LINK "DPE-101GI"

    Injector PoE 1-Port Gigabit, D-LINK
    Cod produs: DPE-101GI
    Producator: D-Link
    Garantie: 24 luni

    Alte imagini

    Injector PoE 1-Port Gigabit, D-LINK
    Tip Conexiune: Wired
    Tip Dispozitiv: PoE (Power over Ethernet)
    Rata de Transfer: 10/100/1000 Mb/s
    Alimentare: Consumption: 19.2 watts max Output: 0.4 A at 48 V
    Acoperire: 100 m
    Port uri: Supports half/full-duplex operation IEEE 802.3 compliant IEEE 802.3u compliant IEEE 802.3ab compliant 10/100/1000BASE-T port
    Dimensiuni: 109.8 x 62.2 x 24.5 mm
    Greutate: 65 g
  • Modul MiniGBIC Multi-mode, TP-LINK "TL-SM311LM"

    Modul MiniGBIC Multi-mode, TP-LINK
    Cod produs: TL-SM311LM
    Producator: TP-LINK
    Garantie: 60 luni

    Alte imagini

    Modul MiniGBIC Multi-mode, TP-LINK
    Tip Conexiune: Wired
    Tip Dispozitiv: Accesorii
    Rata de Transfer: 1.25Gbps
    Standarde: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
    Alimentare: 3.3V
    Acoperire: 550m
    Aplicatie: Interior/Exterior
    Frecventa: 850nm
    Conector: LC
    Altele: tip fibra optica: 50/125um sau 62.5/125um Multi-mode